Юлія Тимошенко вимагає скликати позачергове засідання парламенту

Юлія Тимошенко звернулась до президента та голови парламенту з вимогою негайно скликати позачергове засідання парламенту на наступному тижні.

Юлія Тимошенко звернулась до президента та голови парламенту з вимогою негайно скликати позачергове засідання парламенту на наступному тижні.

Про це лідер «Батьківщини» заявила в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

«Для цього потрібна воля президента, більше нічого: президент має збирати парламент і голова Верховної ради має оголосити позачергове засідання ВР. І я прошу президента і голову парламенту це зробити, бо так себе поводити, як вони сьогодні – це, по суті, здавати Україну», – наголосила Тимошенко.

Вона також зауважила: «Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в цей час оголошують канікули парламенту. Для чого? Для того, щоб все це покрити і щоб залишити все, як є».

Лідер «Батьківщини» також публічно звернулася  до керівництва країни.

«Є 28 днів, щоб визначитись: або ми йдемо на дострокові вибори і обіцяємо людям більше жодної кланової сили чи кланового депутата не привезти в парламент. Або президент бере на себе відповідальність за те, що зберігає кланову систему управління державою, знову захищає цей уряд і захищає свої бізнес-інтереси і бізнес-інтереси своїх бізнес-партнерів, але тоді ми можемо втратити нашу державність!» – сказала вона.

На переконання Тимошенко, потрібне реальне перезавантаження парламенту, адже «є 60% людей, які реально хочуть демократичних перетворень в країні».

«За Конституцією, якщо нова коаліція не буде створена протягом 30 днів (на сьогодні вже 28 днів) необхідно оголошувати позачергові вибори – це пряма президентська відповідальність», – вважає політик.

Голова фракції також вважає, що все «в наших руках».

«Єдина перешкода, яка є на шляху відновлення в Україні демократії, відновлення реального державного устрою, який буде в руках народу, а не кланів, – це кланова змова, клановий уряд і кланова більшість в парламенті та втягнення президента в усі ці процеси», – переконана лідер «Батьківщини».

Згідно з результатами телефонного опитування глядачів телеканалу « NewsOne», яке проводилось під час ефіру, 96% (понад 30 тисяч) опитаних переконані, що майбутнє України залежить від повної зміни влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова