Юлія Тимошенко зустрілася з президентом Фонду захисту демократій

Сьогодні в межах робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Фонду захисту демократій (Foundation for Defense of Democracies) Кліффом Меєм.

Сторони детально обговорили питання поточної безпекової ситуації в Україні, а власне останні події в районі Керченської протоки. Йшлося про необхідність постачання Україні озброєння задля посилення підтримки її Збройних, зокрема Військово-Морських, Сил.

Президент Фонду захисту демократій Кліфф Мей, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, заступник директора Фонду по відносинах з Конгресом Борис Зiбермен

Юлія Тимошенко також поінформувала Кліффа Мея про політичну та соціально-економічну ситуацію в нашій державі, у тому числі і щодо президентських виборів наступного року. Співрозмовники наголосили на неприпустимості впливу на виборчий процес і втручання у нього.

Лідер «Батьківщини» та президент Фонду домовилися про співпрацю на експертному рівні.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Заснований невдовзі після атаки 11-го вересня та розташований у Вашингтоні Фонд захисту демократій є непартійним дослідницьким інститутом, що займається головним чином питаннями національної безпеки та зовнішньої політики. Він також проводить дослідження, що дають право для судового переслідування.

Дослідження здійснюються експертами, які спеціалізуються у різноманітних галузях, включаючи урядування, розвідку, військову сферу, приватний сектор, наукову царину та навіть журналістику. Фонд захисту демократій  надавав свої експертизи адміністраціям президентів Буша, Обами та Трампа, а також Конгресу США.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова