Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Естонії

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Юлія Тимошенко провела зустріч із Президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Голова партії «Батьківщина» подякувала Керсті Кальюлайд за підтримку та допомогу України у ці складні часи.

«Ви стали першим лідером держави, який відвідав зону конфлікту на Донбасі. Ви називаєте війну війною і не залишаєте нас один на один із країною-агресором – Росією. Ми щиро вдячні за все, що ви робите для нас, за вашу особливу допомогу», – наголосила Юлія Тимошенко.

Зі свого боку Президент Естонії зазначила: «Ми розуміємо, що війна на Сході України – це наша спільна загроза. І ми готові надалі допомагати вашій країні та підтримувати ваш народ».

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також євроінтеграційні прагнення нашої держави та питання двостороннього співробітництва між Україною та Естонією.

Юлія Тимошенко детально поінформувала свою співрозмовницю про стратегічний курс для нашої країни – Новий Курс, розроблений командою експертів за ініціативи партії «Батьківщина». Зокрема йшлося про Новий економічний курс та реформування податкової системи.

У  зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 15-16 лютого Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у заходах Мюнхенської безпекової конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина).

Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики. Вона проводиться щорічно з 1963 року. У цьогорічній конференції беруть участь понад 600 високопоставлених гостей, включаючи президентів, прем‘єр-міністрів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони багатьох країн світу, представників міжнародних організацій, світових політиків та експертів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова