Юлія Тимошенко зустрілася з Міністром закордонних справ Литви

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також євроінтеграційні прагнення нашої держави і питання двостороннього співробітництва між Україною та Литвою.

Юлія Тимошенко детально проінформувала Лінаса Лінкявічуса про виклики, які стоять перед нашою державою, про стратегічну програму «Новий курс України», який було ініційовано лідером партії та розроблено спільно з експертами, фахівцями, відповідальними лідерами, представниками громадянського суспільства та бізнесу для виходу нашої країни з кризи.

Фото: Twitter Linas Linkevicius

Йшлося також про ситуацію на Сході України, про захист прав і свобод внутрішньо переміщених осіб і усіх громадян України, які постраждали та страждають в результаті війни на Донбасі.

Юлія Тимошенко подякувала Литві за принципову позицію щодо підтримки України, захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Вона наголосила на необхідності збереження та посилення санкцій проти Росії і закликала не забувати про анексований Крим.

Окрім того, особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади та зміцненню антикорупційних органів у нашій державі.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 15-16 лютого Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у заходах Мюнхенської безпекової конференції, яка проходить у місті  Мюнхен (Німеччина).

Читайте також:

Юлія Тимошенко зустрілася зі спецпредставником Держдепу США Куртом Волкером

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Естонії

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова