Юлія Тимошенко зустрілася з головою Комітету Європарламенту

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з головою Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Елмаром Броком.

Сторони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення нашої держави.

Юлія Тимошенко подякувала Елмару Броку за допомогу Україні та наголосила на важливості завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і ухвалення остаточного рішення щодо надання ЄС безвізового режиму Україні.

«Якнайшвидше завершення ратифікації Угоди та ухвалення остаточного рішення щодо безвізового режиму стануть найкращою відповіддю на агресію Росії проти нашої держави», – сказала вона.

Окрім того, лідер «Батьківщини» поінформувала свого співрозмовника про хід та результати виборів до новоутворених об’єднаних територіальних громад, які відбулися в Україні 11 та 18 грудня.

У зв’язку з цим Елмар Брок привітав Юлію Тимошенко з високим рівнем підтримки партії «Батьківщина» в Україні.

«Мені дуже приємно, що ваша партія, яка належить до найпотужнішої політичної сім’ї ЄНП, має найбільшу підтримку серед українців», – зауважив він.

Окрім того, Елмар Брок запросив Юлію Тимошенко відвідати Європейський парламент у зручний для неї час.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря та народний депутат, член фракції «Батьківщина» Борис Тарасюк.

Нагадаємо, на виборах до рад 41 ОТГ, що відбулись 11 грудня, понад 520 представників «Батьківщини» здобули перемогу, що складає 31,5% від від загальної кількості депутатів – партійних висуванців.

Загалом за 11 та 18 грудня вибори пройшли в 183 ОТГ. Вибори проходили із застосуванням брудних технологій, адмінресурсу та підкупу з боку провладних кандидатів.

Фото із зустрічі з Елмаром Броком можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова