Юлія Тимошенко зустрілась з відомим економістом Джозефом Стігліцем

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілась сьогодні, 25 жовтня, з видатним американським економістом, професором Колумбійського університету та лауреатом Нобелівської премії з економіки за дослідження ринків з асиметричною інформацією Джозефом Стігліцем.

Зустріч відбулась на полях міжнародної конференції «The Economist», яка проходить нині в Афінах.

За словами Юлії Тимошенко, Україна потребує дієвого покрокового плану відновлення української економіки та відбудови України. Економічні зміни мають відбуватися вже зараз, аби після перемоги у війні над російським агресором наша країна не втратила економічну привабливість для інвесторів.

Під час розмови лідерка «Батьківщини» розповіла про поступове звільнення військовими українських територій, які були окуповані російськими агресорами та подякувала за підтримку України в цей надважкий час. Юлія Тимошенко впевнена в перемозі, адже «з Україною поруч увесь демократичний світ».

Джозеф Стігліц також переконаний в тому, що саме перемога є запорукою сталого розвитку світу. Він висловив слова підтримки та солідарності українському народу.

Сторони також обговорили питання відновлення України. Джозеф Стігліц упевнений, що економічні зміни відбуватимуться й в інших державах, адже війна продемонструвала вразливі місця в економіках різних країн.

Юлія Тимошенко в свою чергу зазначила, що команда «Батьківщини» працює над Планом відновлення України та має бачення розвитку  економіки. На її переконання, Україна не може бути ресурсним центром, має розробити детальну стратегію повернення після війни українців в Україну та має знайти вирішення демографічних проблем.

«Наша стратегія – зробити Україну лідером Європи, а не ресурсним центром», – наголосила Юлія Тимошенко.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова