Юлія Тимошенко: Демократичний світ має перемогти у війні з диктаторськими режимами

Невідкладним завданням демократичного світу є захист територіальної цілісності країн, їхньої незалежності, міжнародного права, яке є основою світового порядку. Немає двох війн – проти України та Ізраїлю – це одна війна, яку ведуть об’єднані тоталітарні режими, адже вчасно непокаране зло виходить за межі та породжує руйнівні процеси. Але цивілізований світ має перемогти в цій боротьбі!

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на міжнародній конференції «The Economist», яка відбувається нині в Афінах, закликала лідерів демократичних країн об’єднатися у боротьбі проти кривавих диктаторських режимів.

Вона подякувала представникам демократичних країн, які під час широкомасштабної війни рф проти України знаходяться поруч з українським народом та нашою країною, яка «вистояла, бореться, стала сильнішою та зберегла незалежність і суверенітет».

Юлія Тимошенко висловила слова солідарності та підтримки ізраїльському народу, який, як і український, «стоїть за право жити».

«Очевидним стало те, що ця війна росії проти України стала затяжною. Ми попереджали весь світ, що затяжна війна вигідна тільки країні-агресору, і ми мусимо побачити наслідки цього. Один із них є очевидним: вчасно непокаране зло виходить за свої межі і стає по суті глобальним викликом. Сьогодні ми бачимо з вами, як відбувається тектонічний розлам у світі на «інтернаціонал»-диктаторів, кривавих терористів, авторитарні режими і вільний світ. Непокаране вчасно зло народжує більш масштабні процеси», – наголосила лідерка «Батьківщини».

На її переконання, війна проти Ізраїлю і проти України – це не дві війни, а одна війна, яка ведеться проти вільного світу силами об’єднаних тоталітарних режимів. Вона висловила сподівання, що ХАМАС буде переможений, адже йому немає місця в майбутньому, бо «будь-який терористичний, кривавий диктаторський режим мусить бути зупинений і переможений».

«Відповідь на війну в  Україні так само, як і відповідь на війну в Ізраїлі має  бути набагато сильнішою, більш жорсткою, консолідованою, лідерською. Треба дати Ізраїлю зброї стільки, скільки треба, і так швидко, як треба. Не можна допустити переведення війни в затяжний характер, бо це призводить до негативних глобальних процесів», – впевнена Юлія Тимошенко.

За її словами, знищуючи ворога по максимуму, зокрема й далекобійними ракетами, наданими країнами-партнерами, «український народ та українська армія мужньо стоятимуть до перемоги, до повного поновлення територіальної цілісності України і повернення на основі цього миру».

Юлія Тимошенко також констатувала, що за двадцять місяців широкомасштабної війни від російських окупантів було звільнено Чернігівську, Київську, Житомирську, Харківську, Сумську області, міста Харків і Херсон, який країна-агресор вже «внесла» в свою конституцію.

«Це свідчить про те, що ми можемо разом з вами перемагати. Ми можемо перемагати і не допускати торгівлі нашими територіями в обмін на сумнівний  короткостроковий мир. Тільки Перемога!» – закликала Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» переконана, що демократичний світ має виробити кроки для «історичної стратегічної перемоги над авторитаризмом та диктатурою».

«Перемога – це коли  територіальна цілісність, незалежність народів, мир, спокій та міжнародне право, яке є основою світового порядку, будуть  переможцями – однозначно, непохитно і назавжди. Давайте поборемося за справжню, сильну перемогу усіх нас, усього вільного світу», – резюмувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова