Юлія Тимошенко вимагає негайного порушення кримінальної справи щодо побиття члена «Батьківщини»

Юлія Тимошенко вимагає негайного порушення кримінальної справи за нанесення депутатом Київської обласної ради від БПП тяжких тілесних ушкоджень члену «Батьківщини» Владиславу Хахуліну.

Про це лідер партії «Батьківщина» заявила в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Перед прямим ефіром Юлія Тимошенко відвідала у лікарні члена команди «Батьківщина» Владислава Хахуліна, який перебуває у важком стані, у нього зафіксовані ознаки субархноїдального крововиливу.

Вона нагадала, що під час сесії Київоблради Владислав Хахулін захищав право області отримати бюджет та був жорстоко побитий членом Блоку Петра Порошенка Віталієм Карлюком, який є людиною Порошенка та разом з Кононенком  є «наглядачем» за всіма фінансовими потоками Київщини.

За словами лідера партії, Віталій Карлюк «прославився» тим, що відслідковував загиблих у зоні АТО та незаконно привласнював їхнє майно.

«В Україну повернулись 90-ті роки, коли люди боялися вийти на вулицю через розгул бандитизму. На чолі цього кримінального безладу стоїть Петро Порошенко та його «наглядачі» у кожному регіоні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, «Батьківщина» заявила, що події в Київській обласній раді є неприпустимими для нормальної цивілізованої країни. Партія закликала президента Петра Порошенка дати належну оцінку діям голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, голови фракції «БПП-Солідарність» Руслана Кузьменка та діям депутата Віталія Карлюка, який дозволив собі по-звірячому побити свого колегу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова