«Батьківщина» вимагає, щоб депутат Київоблради від БПП склав мандат, – заява

Стан депутата Київської обласної ради від «Батьківщини» Владислава Хахуліна лікарі оцінюють як важкий. Він досі перебуває у Київській обласній лікарні після нападу депутата від БПП під час сесії облради.

У Владислава вже діагностовано струс мозку та забій м’яких тканин. Діагноз буде уточнено сьогодні після проведення люмбальної (спинномозкової) пункції.

Як повідомила голова Київської обласної ради Ганна Старикова, експертиза також має визначити ступінь тяжкості завданих Владиславу Хахуліну тілесних ушкоджень.

«Батьківщина» вважає ганебною поведінку президентської фракції в Київській облраді. Партія вимагає швидкого і справедливого розслідування справи, покарання винних, а також політичної відповідальності президентської вертикалі за свої дикунські вчинки.

Окрім того, «Батьківщина» закликає президентську партію позбавити мандата депутата від БПП Віталія Карлюка, який вчинив бійку.

«Дії правоохоронців, які порушили справу за статтею «хуліганство», виглядають абсолютно цинічно. Звертаємо увагу, що напад було здійснено на посадову особу – депутата місцевої ради – під час виконання ним своїх службових обов’язків, а відеоматеріали чітко фіксують очевидні тілесні ушкодження. Ми вимагаємо від правоохоронців перекваліфікації справи на більш жорсткі статті і якнайшвидшого її розслідування», – заявив від імені «Батьківщини» заступник голови партії, голова парламентського комітету з питань місцевого самоврядування Сергій Власенко.

За його словами, репресії проти політичних опонентів стали візитівкою чинної влади.

«Після Революції Гідності ми щиро вважали, що часи, коли опозиційних депутатів б’ють по головах, як бив Янукович у Верховній Раді, вже давно минули. Але, на жаль, репресії стали візитівкою чинної влади», – сказав парламентар.

Сергій Власенко також зауважив, що це все відбувається на тлі повної безкарності провладних депутатів як у місцевих радах, так і в парламенті, а також пропаганди влади про демократичні цінності та шлях у Європу.

«Те, що відбулося в Київській обласній раді вчора, – це точно не шлях у Європу, це шлях в СРСР зразка 30-х років», – наголосив голова парламентського комітету.

«Батьківщина» заявляє, що події в Київській обласній раді є неприпустимими для нормальної цивілізованої країни. Партія закликає президента Петра Порошенка дати належну оцінку діям голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, голови фракції «БПП-Солідарність» Руслана Кузьменка та діям депутата Віталія Карлюка, який дозволив собі по-звірячому побити свого колегу.

 Читайте також:

Ганна Старикова: Вертикаль президента вкотре нехтує законом і мораллю заради своїх брудних цілей

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова