Юлія Тимошенко: В Україні жахлива ситуація із закупівлею ліків

Прем’єр-міністр заявив, що сам особисто, під відеокамеру зробить прививку, рекомендовану українським МОЗ…

Це – сміливо і непересічно, це цілий перформанс. Думаю, до цього в нашій країні і зведено всю медичну «реформу»… А уколять саме в те місце, в якому перебуває наша медицина.

Що вони там колять собі в уряді – невідомо. Мабуть, щось веселе…

Одночасно президент виступив за розвиток «телемедицини». У наших реаліях, коли сільські лікарі комп’ютера в очі не бачили, це, мабуть, буде щось типу реанімації системи Кашпіровського і Чумака. Із нетерпінням чекатиму, коли вони в прямому ефірі намочать манту.

А тим часом у нас в країні жахлива ситуація з закупівлею ліків. Нас просто вбивають. Держава платить мільярди гривень передплатою, а ліки не постачаються. А ті, що постачаються, – мають низьку якість та майже прострочений термін. Ліки для онкохворих дітей на 400 млн грн викинули, тому що вони були непридатні для використання!!!!!!!!!!

Сьогодні на Погоджувальній раді я домоглася, щоб Рахункова палата розпочала всеохоплюючу перевірку постачання ліків за гроші державного бюджету. Але я покладаюся на те, що в перший тиждень після президентських виборів весь цей кримінальний обіг з ліками буде припинений.

Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина», Facebook, 21 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова