Юлія Тимошенко: Уряд покинув біженців з Донбасу напризволяще

Треба якнайшвидше закінчити мирний план врегулювання конфлікту на Донбасі та допомогти біженцям, які покинули окуповані території та переїхали в Україну.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Мирний план врегулювання конфлікту на Донбасі треба завершити без легалізації окупації, без легалізації передачі під банд-формування окупованої території і без будь-якого натяку на втрати територіальної цілісності України», – сказала вона.

Тимошенко нагадала, що майже 2 мільйони біженців з окупованої території Донбасу знаходяться зараз в Україні.

«Це говорить про те, що Донбас – український, що люди побігли не в Росію шукати щастя, а поїхали на свою рідну землю – Україну, і тут вони хочуть знайти захист», – зазначила політик.

Лідер «Батьківщини вважає, що «ті складнощі і трагедії, які зараз переживають люди в окупованому Криму, також стали основою для прийняття рішень нашими українцями на Донбасі, куди їхати, де рятуватися».

Юлія Тимошенко розкритикувала політику чинного уряду стосовно внутрішньо переміщених осіб.

«Є надзвичайно неприпустимим те, що український уряд не приділяє уваги тим людям, які сьогодні покинули окупований Донбас і поїхали в Україну – діти без даху над головою, літні люди, які без будь-якої допомоги кинуті напризволяще, родини, які втратили роботу і оселі… Вони ж наші, українці», – зауважила вона.

Тож лідер партії обурена, що уряд не має стратегічної програми, не має конкретних кроків щодо фінансування в бюджеті стосовно тих людей, які переїхали з Донбасу і зараз потребують підтримки.

«Це якраз і є крайня точка непатріотизму, крайня точна стосовно тих громадян, які сьогодні потерпають найбільше. Я б ніколи в житті не допустила, щоб так українська влада ставилася до українців, які вимушені були бігти до себе до дому з Донбасу, з окупованої території», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова