Юлія Тимошенко: Треба створити умови, щоб після перемоги українці поверталися додому

Для повернення людей в Україну треба створити умови: гідна зарплата медобслуговування, якісна освіта для дітей. Без цього фахівців важко повернути. Це виклик для економіки та комплексне завдання для влади.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Сумах за результатами робочої поїздки.

«У гарячу фазу війни треба думати не над тим, як залучати нових інвесторів, а треба не дозволити знищити тих, хто тут працює зараз. А для цього необхідно повернути підприємцям пільгову систему оподаткування, яку забрали місяць тому, треба дати їм нормальне кредитування і доступ до ринків збуту», – зазначила Юлія Тимошенко.

До прикладу вона навела ситуацію з експортом зерна. На її переконання, влада зараз має за ринковими цінами закупити у селян зерно, і тим самим допомогти їм провести наступну посівну, а країну вберегти від продовольчої кризи.

«Хоча б підтримати своїх, які під обстрілами, в жахливих умовах – але працюють! Натомість у них забирають останнє – не повертають ПДВ, ще й відкривають кримінальні справи», – обурилася лідерка «Батьківщини».

Відповідаючи на запитання журналістів про стимулювання українців повертатись із країн Європи, депутатка наголосила, що без працюючого бізнесу та гідних умови життя це зробити неможливо.

«Не буде працювати бізнес, якщо ми не повернемо фахівців додому. Після перемоги треба побудувати нормальну систему стимулювання людей за працю, забезпечити медичним страхуванням, дати доступ до іпотеки, а для дітей – безкоштовну якісну освіту», – переконана Юлія Тимошенко.

За її словами, це серйозний виклик для держави, адже зараз влада лише надає преференції для великого бізнесу та вигадує, як погіршити умови для роботи малих підприємців.

«Після перемоги потрібно буде вирішити 4 проблеми для бізнесу, і наш бізнес буде процвітати: знищити репресивну машину перевіряючих структур, започаткувати європейську систему кредитування, знизити податкове навантаження, забезпечити людей гідними зарплатами», – резюмувала лідерка «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова