Юлія Тимошенко: Тільки об’єднавши зусилля, ми зробимо докорінні зміни в країні

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко подякувала українцям за підтримку політиків, які сприяли поверненню Міхеїла Саакашвілі в Україну.

Про це вона заявила сьогодні на брифінгу у Львові.

«Я хочу подякувати всій українській громаді, яка сьогодні була на кордоні, приїжджала на пропускні пункти, дивилася телебачення, писала в інтернеті та підтримувала нас. Адже лише український народ зможе зробити докорінні фундаментальні зміни. Слава Україні!» – сказала лідер «Батьківщини».

На думку парламентаря, «тільки спільними зусиллями, тільки об’єднавши усі здорові патріотичні сили, ми зможемо усе суттєво змінити».

«Немає сумніву, що прийшла нова корумпована диктатура, але ніхто не дозволяв над собою збиткуватися, знущатися. Народ завжди був сильним, переконливим і здобував перемогу. Тому в мене не має сумніву, що і тепер так само буде», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як уже повідомлялося, сьогодні лідер партії заявила: протизаконні дії, які чинить президент Петро Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі.

Тому, зараз, за словами Тимошенко, стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу.

Перед тим лідер політичної партії «Батьківщина»  ініціювала звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо здійснення злочину – примусової зупинки потягу «Інтересіті» в Перемишлі (Республіка Польща) за наказом президента Петра Порошенка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова