Юлія Тимошенко закликала генпрокурора Луценка негайно зупинити злочин

Лідер політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціює звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо здійснення злочину – примусової зупинки потягу «Інтересіті» в Перемишлі (Республіка Польща) за наказом президента Петра Порошенка.

Про це лідер «Батьківщини» заявила на черговому брифінгу в Перемишлі.

«Наша команда здійснить декілька кроків. Перший крок: ми звертаємось із заявою про злочин до Генпрокурора. Те, що затримано рух транспорту, – підпадає під норми Кримінального кодексу України», – повідомила вона.

Юлія Тимошенко наголосила: «Я хочу зараз попросити Юрія Віталійовича – втрутьтесь, будь-ласка! Президент України дає протизаконні накази затримувати потяги, не пускати людей до України. Юрі. Віталійовичу, ви ж самі були жертвою політичних репресій!»

Лідер партії додала, що її команда очікує на рішення Генерального прокурора України.

Раніше народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко пояснив, що зупинка потяга відбулась за телефонним дзвінком з Києва – на території сусідньої суверенної держави, Республіки Польща.

Зараз Юлія Тимошенко разом з командою покинули потяг й разом з іншими парламентарями та Міхеїлом Саакашвілі вирішують питання, як діяти далі.

«Люди, які їдуть потягом, не мають бути заручниками цього злочину», – пояснив Власенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко з депутатами від «Батьківщини» та іншими парламентарями зустрілися в Польщі з Міхеїлом Саакашвілі, якого президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства, та супроводжують його в поверненні до України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова