Юлія Тимошенко: Позачергові парламентські вибори – найкоротший шлях до змін

Сьогодні прийшов час подумати людям над повним перезавантаженням влади. Позачергові парламентські вибори – найкоротший шлях до позитивних змін в країні.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Минуло два роки після революції, і ми бачимо масштабну корупцію у вищих ешелонах влади, повну руйнацію державного управління країною, падіння економіки і знищення середнього класу та зубожіння громадян. Уряд імітує реформи, накладає «макіяж» на стару прогнилу систему. Насправді ж в кулуарах домовились зберегти старі схеми, щоб продовжити кримінальний зв’язок тіньової політики і тіньової економіки», – зазначила Тимошенко.

На її переконання, сьогодні українці змушені, об’єднавши зусилля, шукати вихід із олігархічної пастки, в яку знову потрапила країна.

«Давайте спробуємо – призначимо цей технічний уряд, і побачимо, чи зможе він вивести країну. Якщо цей уряд буде пробуксовувати, ми втратимо ще півроку. Тоді потрібно буде говорити про повне перезавантаження влади», – заявила лідер фракції.

Політик також підкреслила, що нинішня ситуація один до одного повторює обставини 2005-го року.

«Люди часто ставлять питання, чому кожна революція закінчується однаково – перемогою кланової системи? Тому що під час кожних виборів клани, яким належать усі ЗМІ, провідні телеканали, настільки глибокого промивають свідомість людей за свого кандидата, що у них не залишається альтернативи, вони більше нікого не бачать. Якщо наше суспільство хоче позбутися цього ярма, слід усвідомлювати: кого підтримують клани- за того не можна голосувати», – пояснила вона.

За словами Юлії Тимошенко, зараз в країні відбувається боротьба за фінансові потоки, які були вибудовані ще урядом Януковича і які зараз знайшли своїх спадкоємців.

«Нині не можуть домовитися, кому який потік виділити. Щоб написати, наприклад, заяву про звільнення, Арсеній Яценюк ставить свої умови, а президент країни вимагає іншого перерозподілу влади. Усе це зайшло у глухий кут: за лаштунками цього дійства стоять найпотужніші кланові групи, які стоять за Яценюком і кажуть: покладеш заяву – позбавишся всієї підтримки, а не покладеш заяву – будемо продовжувати тебе підтримувати», – пояснила вона.

Саме тому Юлія Тимошенко вважає, що Яценюк має не тільки негайно написати заяву про відставку, а й відповідати перед законом за те, що він довів країну до зубожіння, а людей до відчаю.

Лідер «Батьківщини» також упевнена, що політикам зараз треба «не про рейтинги думати, а рятувати країну, яка опинилася в економічному колапсі».

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко також заявила про те, що не виключає існування змови олігархів про те, щоб надалі залишити Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова