Юлія Тимошенко: Переговори з терористами неприпустимі

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що будь-які переговори з терористами неприпустимі.

Про це вона заявила на сьогоднішній прес-конференції.

«Наша позиція незмінна: переговори з терористами є неприпустимими. І це наша позиція протягом усього часу, поки йде війна Російської Федерації проти України. Ми вважаємо, що ці терористи є маріонетками. Тому вони не мають права приймати участь у будь-яких переговорах», – пояснила політик.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що саме з цих міркувань партія не підтримувала та не підтримує «мінські угоди» і засуджує те, що Президент Петро Порошенко допустив за стіл переговорів «так званих представників так званих неіснуючих республік».

«Ми тоді були проти переговорів з терористами і ми зараз категорично проти переговорів з терористами!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона  також упевнена, що мінський формат переговорів з самого початку використовувався для затягування часу  – для того, щоб окупанти увійшли на територію України «більш системно та сильно».

«Позиція «Батьківщини» проста: спочатку мир, повна демілітаризація територій, відновлення українсько-російського кордону в межах, які були, ніяких ліній розділу, повернення усіх біженців у свої оселі. І тільки після виконання цих пунктів можуть обговорюватися політичні питання. Це дуже чітка наша позиція!»  – зазначила Юлія Тимошенко.

На її переконання, треба діяти дипломатичним шляхом і у Будапештському форматі  вести переговори з керівництвом країни-окупанта щодо ситуації в Криму та на Сході України.

Відповідаючи на запитання журналістів, Юлія Тимошенко  також нагадала, що «Надія Савченко заявила про створення власного політичного проекту, не координує свою діяльність з партією «Батьківщина» та не узгоджує її».

З огляду на це, за словами політика, «Батьківщина» за її дії не несе не політичної, ні будь-якої іншої відповідальності».

«Ми вважаємо, що переговори з терористами неприпустимі! Вони безперспективні і вони проти інтересів України», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова