Іван Крулько: Формула Штайнмаєра та Мінські домовленості є абсолютно неприйнятними

Зараз на Україну тиснуть і змушують виконати  формулу Штайнмаєра та Мінські домовленості в односторонньому порядку, але Україна має показати хребет і сказати, що для нас це неприйнятно.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Рада».

За його словами, із різних джерел стає відомо, що українська влада нібито готова погодитись на мир, який буде вигідний Росії, і влаштовує багатьох європейських політиків і лідерів, які хочуть завершення конфлікту, але не хочуть припиняти бізнес з Росією.

«Якщо Україна піде за сценарієм Росії, то це буде проти її інтересів і не призведе до вирішення війни. Формула Штайнмаєра є абсолютно вбивчою для України. Вона призведе до того, що Україна перетвориться з унітарної держави на федерацію. І  далі нас будуть по частинах розділяти. На це в жодному випадку йти не можна!», – наголосив Іван Крулько.

На думку парламентаря, сьогодні Україні вкрай важливо проявити суб’єктність і сказати нашим західним партнерам, що  для нас це абсолютно неприйнятно, бо це призведе до ще більшої втрати нашого суверенітету, територіальної цілісності й не розв’яже проблему російської агресії в Україні.

«Для України це означатиме, що представники ОРДЛО і російської партії будуть обиратись до українського парламенту і прийматимуть закони, що на тих територіях існуватиме народна міліція, спеціальні суди, прокуратура, неконтрольовані Україною взагалі, як написано в законі про особливості місцевого самоврядування, за який не голосувала «Батьківщина». По суті ця територія впливатиме на зовнішню політику цілої країни. Росії вигідно, щоб Україна відмовилась від інтеграції в ЄС і НАТО і знову була у полі зору та повністю під впливом Кремля», – пояснив позицію Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова