Юлія Тимошенко: Переговори у форматі «Будапешт плюс» – перший крок до миру

Першим кроком для встановлення миру Україні стануть переговори в форматі «Будапешт плюс» з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини.

Про це Юлія Тимошенко наголосила сьогодні у Стрию під час зустрічі з жителями міста, на яку зібралася близько п’яти тисяч людей.

Водночас, підкреслила Тимошенко,  Україні потрібна сучасна контрактна армія, яка б відповідала стандартам НАТО, і належно фінансувалася. Досягти цього можливо лише після звільнення від корупційної влади, яка заробляє мільярдні статки на війні.

«Мир повернемо, і армію сильну побудуємо!» – запевнила лідер «Батьківщини».

Вона також нагадала про події Листопадового чину столітньої давнини, які відбувалися саме на Львівщині: «Сто років тому, у вокзалі в Стрию, збиралися хлопці і брали присягу січові стрільці і їхали захищати Україну. Це свята земля. Тут, у вас, народжувалася незалежність у 1918 році».

Як вже повідомлялося у п’ятницю, 2 листопада, Юлія Тимошенко перебувала у Львівській області.

Лідер «Батьківщини» вшанувала пам`ять Митрополита Андрея Шептицького та відвідала виставку робіт Січових стрільців-художників, які брали участь у заснуванні ЗУНР.

Читайте також:

За допомогою завищених тарифів влада системно грабує українців, – Юлія Тимошенко

Санкції РФ вкотре підтвердили, що Порошенко співпрацює з країною-агресором, – Юлія Тимошенко у Львові

Юлія Тимошенко: Ми готові до співпраці з усіма демократичними силами

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова