За допомогою завищених тарифів влада системно грабує українців, – Юлія Тимошенко

Необґрунтовані тарифи на комунальні послуги – це вбивчий податок для українців.

Про це сьогодні у Львові заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на зустрічі з підприємцями області.

За її словами, в нашій країні є монопольне постачання газу, електроенергії, тепла, тож люди не можуть ухилитися від споживання ресурсів і змушені під виглядом тарифів сплачувати непосильні податки.

«Тарифи на газ, електроенергію, тепло та воду – це ще один потужний податок на всіх людей. І вони не можуть від цього ухилитися. Завтра вам ще у 2 рази підвищать – ви нікуди подітися не зможете», – констатувала Тимошенко.

Вона звернула увагу, що державні та напівдержавні монополії використовують своє становище для визискування українців.

«Сьогодні система тарифів є інструментом отримання надприбутків для дуже вузького кола людей, які насправді мають доступ до встановлення тарифів – це президент і його оточення. Всі, хто встиг узурпувати, забрати без правил і законів наші газові родовища, тепер на цьому заробляють надприбутки», – пояснила лідер «Батьківщини».

На переконання Юлії Тимошенко, завищені тарифи знекровлюють українські родини і вбивають внутрішній ринок.

Голова партії також закликала не вірити аргументам влади, що ціна на газ встановлюється ринкова: «А чи є хоч одна країна, де ринкова ціна встановлюється постановою уряду? Це не ринок. Це тотальний терор проти українців».

Юлія Тимошенко запевнила, що її команда після приходу до влади публічно оприлюднить розрахунок ціни на енергоносії і щонайменше удвічі знизить ціну на газ для населення.

«Ми розрахуємо кожну копійку. Закладемо 30% рентабельності для розвитку української газовидобувної галузі і поставимо окупний для галузі і посильний для людей тариф. Газ буде 90 доларів за тисячу кубічних метрів, а не 300, як це є сьогодні», – наголосила лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова