Юлія Тимошенко: Оточення Порошенка готує масштабну оборудку з газовими родовищами

Юлія Тимошенко попередила про масштабну корупційну оборудку, яку запланувало оточення президента Петра Порошенка з розвіданими за народний кошт газовими родовищами.

Йдеться про територію, яка дорівнює Тернопільської області – 12,5 тис. кв км.

«Їм вже замало прибутку у 200% – їм потрібно понад 200% прибутку. Це означає, що вони знову готуються підняти ціну на газ, але перед цим вони забирають розвідані за рахунок народних грошей родовища», – обурено наголосила лідер «Батьківщини» на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Вона пояснила, що у разі тіньової приватизації цей газ не буде спрямовуватися на потреби країни.

Відповідні запити щодо того, кому і навіщо віддаються газові родовища, «Батьківщина» надішле в Міністерство палива та енергетики, а також в Міністерство екології України. До того ж, копії запитів будуть спрямовані президентові та прем‘єрові: «Це їх спільна відповідальність!»

Окрім того,  «Батьківщина» має намір з’ясувати, чому НАК «Нафтогаз», збираючи гроші за газ від населення та підприємств, не надає необхідні ресурси «Укргазвидобуванню» і заборгував вже 42 млрд грн.

Такі дії політик вважає «свідомим і під гарантії президента плановим банкрутуванням «Укргазвидобування» для подальшої тіньової приватизації».

Юлія Тимошенко нагадала, що громадськість має пильнувати за діями чинної влади, яка напередодні президентських виборів «готується перекласти стратегічні ресурси країни на свої офшорні рахунки»: «Нам треба об’єднати зусилля і не дати їм це зробити».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова