Олексій Кучеренко: «Батьківщина» не дозволить покривати злочинні схеми «Нафтогазу»

Бачення команди «Батьківщини» щодо розв’язання енергетичної кризи полягає в тому, що злочинний НАК «Нафтогаз» потрібно ліквідувати, винних за необґрунтоване підвищення тарифів – притягти до відповідальності, а людям повернути справедливу модель тарифоутворення, яка діяла до 2014 року.

Про це під час брифінгу заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«В рамках ініційованого владою всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» спікери переконують, що ситуація з тарифами – штатна, все гаразд. Але хто спікери? Саме ті люди, які своєю бездіяльністю спричинили енергетичну кризу!» – обурився нардеп.

Під час сьогоднішнього засідання він поцікавився у Генпрокурора, як довго правоохоронці заплющуватимуть очі на злочинні дії керівництва НАК «Нафтогаз».

«Конкретної відповіді, звичайно, не отримав. Але дізнався, що певні справи відкрито, йде розслідування, але скільки воно триватиме – невідомо. Скільки ще ми будемо оплачувати схеми, які існують в «Нафтогазі»? І чому тоді досі на посаді Коболєв, наглядова рада і все правління з його мільйонними зарплатами й преміями?» – риторично запитав Олексій Кучеренко

Він вважає, що всі маніпуляції чиновників, які покривають корупційні дії монополії, невипадкові та створені, щоб відвернути увагу суспільства від відповіді на головне питання: «Нафтогаз» – непотрібно

«Давайте відверто – без емоцій і політики. Сам виконувач обов’язків  міністра енергетики Вітренко визнав, що собівартість українського газу, який видобувається компанією «Укргазвидобування», складає 2 гривні 60 копійок. За останні три роки через непрофесійність знову ж таки керівництва «Нафтогазу» ціна підвищилася. До того його вартість складала 1 гривню 30 копійок. На запитання, чому людям продається газ по 9 гривень, Вітренко сказав, що це робиться для збільшення кількості отримувачів субсидій. Команда «Батьківщини» не сприймає такої логіки, тому наполягає на ухваленні законопроєкту 4680, який знизить ціну на газ для людей втричі й унеможливить корупцію», – резюмував Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова