Юлія Тимошенко назвала п’ять причин жахливої соціально-економічної ситуації в країні

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала п’ять причин жахливої політичної, соціальної та економічної ситуації в Україні.

Про це вона заявила під час зустрічі із трудовим колективом ВП «Шахта «Червоноградська» (Львівська область).

«По-перше, не було жодних підстав знецінювати втричі національну валюту – гривню. Це червона кнопка для атомної бомби. Бо все у світі обраховується в твердій валюті, тобто в доларах. І це означає, що знецінивши гривню втричі, влада втричі знизила рівень життя українців. Друга причина –  замороження пенсій та зарплат. Третя причина – зростання цін, спровоковане знеціненням гривні. Четверта причина – це ціна на газ. Газ внутрішнього видобування з податками, транспортуванням, відрахуванням на розвиток галузі на сьогодні становить не більше 80 дол. за тис. куб. м. але уряд вирішив продавати українцям по 285 дол.», – пояснила парламентар.

Останньою причиною лідер «Батьківщини» назвала масову еміграцію українців, «коли люди цілими сім’ями тікають».

Усі ці фактори, на переконання Юлії Тимошенко, висмоктують життєві сили українців і водночас не дають розвиватися середньому бізнесу.

Переважна більшість громадян, на її переконання,  просто не має грошей на ці товари та послуги, які малий і середній бізнес виробляє.

«Я категорично не вірю, що все це є випадковістю. Я впевнена, що це свідомий план знищення нашої нації», – резюмувала Юлія Тимошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова