Юлія Тимошенко: Надія Савченко скоро повернеться в Україну

Є великі шанси, що найближчим часом українську героїню Надію Савченко повернуть в Україну.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі ток-шоу «Шустер LIVE».

«За нашою інформацією, є рішення про те, що вона буде передана в Україну або в обмін на російських грушників, або за міжнародними правовими документами для відбування покарання в Україні», – сказала вона.

За словами Тимошенко зараз є такий шанс – скоро побачити Надію вдома, в Україні.

«І цей шанс здобули світові лідери першого рівня. Це президент США та Федеральний канцлер Німеччини, які переконали Путіна Надю віддати», – зазначила політик.

Лідер «Батьківщини» також наголосила, що зараз усіх хвилює те, що Надія після вироку обіцяла перейти на сухе голодування до того моменту, поки її не повернуть в Україну.

«Вона вже в дуже важкому стані після попереднього сухого голодування і після тих знущань, які вона терпить», – сказала Тимошенко і додала, що нам треба всім молитися, аби Надя своє здоров’я зберегла.

Голова партії також наполягає, що якнайшвидше потрібно українській стороні перевірити стан здоров’я української льотчиці.

Вона також попросила адвоката Марка Фейгіна «від імені всіх українців Надю переконати, щоб вона змогла повернутися до нормального харчування і дочекатися того моменту, коли ми будемо її зустрічати на рідній землі».

Юлія Тимошенко також відзначила безпрецедентний героїзм та небачений патріотизм української льотчиці.

«Ця невеличка дівчина своєю силою вже перемогла Путіна! Вона практично сильніша Кремля, тому що вона не дала себе зламати. Ця тендітна дівчина усім показала як треба захищати Україну насправді . Дай Боже, щоб ми її найближчі тижні побачили в Україні. Я дуже в це вірю!», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, після оголошення в Росії вироку народному депутату Надії Савченко лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко  закликала світових лідерів негайно включитися у переговорний процес щодо звільнення героїчної українки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова