Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

Юлія Тимошенко зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт 3955 щодо наглядових рад в державних підприємствах.

Про це лідер «Батьківщини» заявила в ефірі телеканалу «112. Україна».

Юлія Тимошенко нагадала, що для отримання чергової позики країну зобов’язують запровадити наглядові ради ще на п’ятнадцяти потужних українських державних підприємствах і зняти будь-які обмеження на зарплати «наглядачів».

«На 1 мільярд 200 євро нам ставлять вимоги віддати все, що у нас є, наші економічні цінності, нашу власність, наші фінансові потоки. Виходить, що у нас купують країну, наші ресурси й можливості за ці гроші? Нам потрібно припини таку практику, щоб Україну не сприймали як третьосортну країну, яку можна за чергову позику упакувати та поставити на службу іншим національним інтересам», – наголосила Юлія Тимошенко.

Саме тому, зазначила Голова партії, вона зареєструвала в парламенті законопроєкт щодо наглядових рад в державних корпораціях та державних підприємствах.

«Цей закон передбачає, що уряд буде управляти державними корпораціями, як написано в Конституції. А не те, що за останні шість років урядами Порошенка, а зараз урядами Зеленського через наглядові ради відсікли управління нашими державними підприємствами від Кабінету Міністрів і від державних інтересів. Ми будемо наполягати, щоб повернулося управління державними підприємствами, корпораціями назад до держави», – запевнила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що попередньо зареєструвала у парламенті законопроєкт, згідно з яким будь-який іноземний лобізм на території країни мусить декларуватися, оприлюднюватися.

«Ті хто лобіює чужі інтереси, мусять показати, скільки вони за це отримали грошей та які цілі поставили», – зауважила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова