Ключові питання щодо корупції не вирішуються, а боротьба з нею прикривається вишиванкою, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко вважає, що в країні не ухвалюються рішення, на які очікують люди, а мегакорупція прикривається розмовами про вишиванку.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила під час виступу на Погоджувальній Раді керівників парламентських фракцій та комітетів.

Голова фракції запропонувала три шляхи, які можуть стати на заваді поглибленню корупції та дадуть надію на її викорінення, а саме:

– ухвалити закон про тимчасові слідчі комісії та створити дві ТСК щодо офшорних скандалів і розслідування корупційних діянь попереднього уряду Яценюка;
– сформувати Рахункову палату винятково з представників опозиції;
– схвалити закон щодо деофшоризації та одночасно внести зміни до Податкового кодексу щодо послаблення податкового тиску для українських підприємців.

«Відбувається порушення регламентів, законів, мегакорупція, робота в офшорах! Руйнація держави знову прикривається вишиванкою», – наголосила Юлія Тимошенко і додала, що ключові питання, які ставлять владу під контроль суспільства, так і не вирішуються».

Лідер фракції поінформувала спікера Андрія Парубія про те, що не працює жодна робоча група щодо законопроекту про ТСК, оскільки йде масштабний саботаж того, щоб парламент почав контролювати ситуацію в фінансовій системі та в тарифній галузі.

Юлія Тимошенко попросила, щоб законопроект щодо діяльності ТСК винесли на перше читання без будь-яких робочих груп та пришвидшили ухвалення цього документу у другому читанні, оскільки «безконтрольна влада – це безконтрольна корупція».

«Батьківщина», за словами її лідера,  також наполягає на створенні ТСК щодо розслідування діяльності уряду Яценюка, формування якої блокують фракції Народного фронту та Блока Петра Порошенка, адже не надають до неї своїх представників.

«Хто проведе аудит всієї корупції за два роки уряду Яценюка? Блокують Блок Петра Порошенка і Народний фронт. Не дали людей в ТСК і перевірити тепер неможливо!» – обурено сказала Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, сьогодні лідер «Батьківщини»  заявила, що рахункова палата має стати потужним органом парламентського контролю, тож її повинен очолити представник опозиції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова