Рахункову палату має очолити представник опозиції, – Юлія Тимошенко

Рахункова палата має стати потужним органом парламентського контролю, тож її повинен очолити представник опозиції.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Рахункова палата – це парламентський орган, який за законом має право перевірити кожну державну копійку в бюджетах всіх рівнів, в Нацбанку, в державних монополіях і корпораціях», – зауважила політик.

Тимошенко висловила обурення тим, що «президент намагається протягнути в Рахункову палату свою кишенькову ручну людину, яка й далі прикриватиме корупцію на найвищому рівні.

Лідер «Батьківщини» також заявила, що сьогодні на весь склад Рахункової палати намагаються призначити представників від влади.

Тому Юлія Тимошенко сподівається, що велика увага громадськості, засобів масової інформації та експертного середовища до питання необхідності призначення керівника Рахункової палати від опозиції посприяє тому, що цей орган стане справжнім інструментом парламентського контролю для демократичної парламентської опозиції.

Голова фракції переконана, що виконання цієї вимоги призведе до зменшення корупції в державі.

«Країна дізнається чіткі цифри розкрадання грошей із бюджету та з державних корпорацій та буде виявлено, хто винен у цьому», – наголосила вона.

Тимошенко також висловила переконання, що «це стратегічне питання для поточного сесійного тижня».

Також сьогодні на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій лідер «Батьківщини» заявила, що в країні не ухвалюються рішення, на які очікують люди, а мегакорупція прикривається розмовами про вишиванку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова