Юлія Тимошенко: «Батьківщина» блокуватиме ВР для вирішення тарифних питань

«Батьківщина» блокуватиме президію та трибуну Верховної Ради до того часу, поки не розпочнуться переговори з владою щодо вирішення питання про ухвалення «тарифного пакету» та ТСК щодо необґрунтованості тарифів.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила журналістам у парламентських кулуарах і додала, що блокування триватиме стільки, скільки це буде можливо робити.

«Демократичні опозиційні фракції продовжують сьогодні блокувати Верховну Раду України. Мета блокування одна: примусити уряд, Президента України, їхню більшість в парламенті сісти за стіл переговорів для того, щоб негайно проаналізувати катастрофічну ситуацію, яка склалася з тарифами на природний газ, тепло, холодну і гарячу воду, електроенергію», – заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, «не можна, щоб парламент пішов на канікули, депутати роз’їхалися по всьому світу, а люди залишилися з тими тарифами, які і так були непідйомними, а з 1 липня знову були збільшені вдвічі».

Лідер «Батьківщини» обурена зволіканням влади із вирішенням тарифного питання, адже «ніяких економічних та фінансових підстав немає для того, щоб робити такі екстремальні зростання тарифів в Україні».

Окрім початку переговорів щодо «тарифного питання» опозиція вимагає ухвалення створення ТСК про офшори високопосадовців, щодо необґрунтованості тарифів в ЖКГ та перевірки корупції в НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Укргазвидобування» та негайного ухвалення трьох «тарифних законів»: про спрямування українського газу на потреби населення, про зниження ренти для державного газовидобувного підприємства «Укргазвидобування», про створення прозорої системи тарифоутворення.

«Ухвалення цих рішень дозволить суттєво зменшити тарифи для населення, зробити їх підйомними для людей та окупними для економіки», – упевнена політик.

«Наші вимоги дуже прості: або припиняйте корупцію і думайте про людей, або тоді йдіть з політики. Якщо не здатні це робити, то не треба займати державні посади», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні вранці «Батьківщина» разом з фракціями демократичної опозиції заблокувала президію ВР, вимагаючи виконання своїх вимог. Фракція, зокрема, вимагає негайного створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ для розслідування незаконної ціни на газ та завищених тарифів, а також провести перевірку НАК «Нафтогаз», ПАТ «Украгазвидобування» та корупційних дій урядів Яценюка і Гройсмана.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова