Юлія Тимошенко та депутати від «Батьківщини» взяли участь у мітингу на підтримку Ахтема Чийгоза

Лідер партії Юлія Тимошенко та народні депутати від «Батьківщини» Григорій Немиря, Олександр Абдуллін та Іван Крулько взяли участь у мітингу на підтримку засудженого російськими окупантами заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

Акція відбулась сьогодні у Києві на Майдані Незалежності за ініціативою голови Меджлісу Рефата Чубарова, який закликав представників громадських організацій, правозахисників, народних депутатів та кримчан вийти на підтримку Чийгоза.

Виступаючи перед учасниками акції, Юлія Тимошенко заявила: «Ахтем Чийгоз – кращий син свого народу! Він продемонстрував високий рівень мужності: серед окупантів, серед ворогів вийшов і вголос сказав ті слова, які потрібні сьогодні і Україні, і кримськотатарському народові».

_APM3877

Лідер партії зазначила, що в окупантів немає майбутнього: про це свідчить вся історія світу, і «немає тієї сили, яка утримає Ахтема Чийгоза за ґратами, якщо впадуть мури окупації».

«Треба вірити, не здаватися, боротися, йти вперед і знати, що твоя справа є правильною», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що як ніхто знає, що таке політична розправа, «коли тебе кидають до в’язниці без будь-яких підстав за те, що ти борешся за свободу свого народу».

Лідер «Батьківщини» також подякувала кримськотатарському народу за те, що всі роки, поки Україна боролася за свою незалежність, «ми йшли пліч-о-пліч і наша боротьба була спільною, і перемога наша буде спільною».

_APM3709

Політик зауважила, що Україна буде вільною від окупантів та цілісною, Крим та всі окуповані  території  будуть повернуті, а кримськотатарський народ житиме щасливо на своїй землі.

Нагадаємо, що 11 вересня 2017 року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму засудив заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі у колонії загального режиму.

_APM3898

Активіст був затриманий за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України, що відбувся біля стін Верховної Ради Автономної Республіки Крим 26 лютого 2014 р.

Російська влада окупованого Криму звинуватила Ахтема Чийгоза в організації масових заворушень.

Голова Комітету Верховної Ради з прав людини, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря заявив, що вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу, винесений російською окупаційною владою на території Криму, є політичною розправою.

Фотогалерею можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова