XII фестиваль «Назустріч мрії» зібрав рекордну кількість гостей

Фестиваль «Назустріч мрії» є унікальним з огляду на те, що дає можливість творчим і талановитим дітям із соціально незахищених категорій отримати досвід, практику і підтримку для творчої реалізації у майбутньому.

Про це на брифінгу сказала президент Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «CHILD.UA» Євгенія Тимошенко перед завершальним Гала-концертом XII фестивалю «Назустріч мрії».

«Ми вже удванадцяте проводимо фестиваль. Вважаю, що дуже важливо надавати підтримку дітям із соціально незахищених категорій, вселяти в них надію, віру у краще, і дати можливість для реалізації у майбутньому», – сказала вона.

За словами Євгенії Тимошенко, традиційно у фестивалі взяли участь діти із соціально незахищених категорій, передусім, діти із шкіл-інтернатів, діти із родин переселенців, а також діти із інвалідністю.

Окрім того, цього року вперше працював творчий літній табір «GALAXY CAMP», де фахівці застосували інноваційні програми психосоціальної реабілітації для дітей, що мають психологічні травми чи потребують соціалізації.

Загалом, XII фестиваль «Назустріч мрії» зібрав рекордну кількість гостей: кілька тисяч одеситів і гостей міста прийшли підтримати талановитих дітей на сцені літнього театру морвокзалу.

Як уже повідомлялося, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка була присутня на фестивалі, сказала, що Україна має чимало талановитих і творчих дітей, і головне завдання для країни нині полягає у тому, щоб  реалізувати всі їхні  їхні таланти і здібності.

«Діти – це стратегічне завдання держави, і слід зробити так, щоб всі їхні таланти і здібності були розкриті повною мірою. Ось яке завдання стоїть перед нами. І якщо ми відкриємо такий шлях дітям, то Україна стане сильною, і її будуть поважати в усьому світі. Адже наші діти такою мірою талановиті, що вони зможуть вивести вперед нашу країну», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона також подякувала своїй дочці Євгенії Тимошенко за те, що та вже упродовж 12-ти років, незалежно від політичної ситуації в країні та будь-якої кон’юнктури, проводить цей унікальний захід.

«За всі ці роки фестиваль став святом добра, любові та великого людського тепла. Я щиро вдячна тобі за це, дочко», – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, цього року відбувся вже ХІІ благодійний фестиваль «Назустріч мрії», який здійснюється за підтримки Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «CHILD.UA» на чолі із президентом Євгенією Тимошенко.

Мета фестивалю – надихнути дітей, дати їм надію, віру і творчі навички, адже традиційно у фестивалі приймають участь діти соціально незахищених категорій, передусім, діти із шкіл-інтернатів, діти із родин переселенців, а також діти із інвалідністю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова