Володимир Бондаренко: Кияни мають знати бенефіціарів земель та майна столиці

На пленарному засіданні Київради депутати фракції «Батьківщина» одностайно підтримали проект рішення «Про надання інформації стосовно кінцевих бенефіціарних власників, що претендують на отримання прав на землю чи майно територіальної громади Києва».

Про це інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини».

За словами секретаря фракції Тетяни Меліхової, якщо не знати кінцевих бенефіціарів, що претендують отримати права на землю чи майно київської громади, це може мати для міста незворотні наслідки.

«Ми хотіли б знати при розгляді питання про виділення землі або майна Києва, до кого воно дійде: чи до кіпрських, чи до російських власників, чи все ж залишиться в українських бізнесменів, які сплачують податки до національного бюджету», – сказав у своєму виступі голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

Представники «Батьківщини» закликали весь депутатський корпус Київради проголосувати за даний проект.

«Коли ми передаємо ділянку невідомим фірмам в оренду, то вони отримують право реконструювати, розбудувати, приватизувати або викупити цю землю. Це призводить до плачевних наслідків, які виправити дуже складно», – сказала Тетяна Меліхова.

За результатами голосування відомо, що не всі дослухались до рекомендацій «Батьківщини», зокрема фракція «Солідарність», яка здебільшого утрималася від голосування.

«Провладна фракція робить все, аби люди не знали, хто купує землю в Києві», – обурився Володимир Бондаренко.

За словами політика, «Батьківщина» проголосувала одностайно за те, аби киян вчасно інформували про справжніх власників земель та майна Києва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова