Влада хоче розпродати держпідприємства за безцінь, – Сергій Євтушок

Влада хоче розпродати державні підприємства за безцінь.

Про це у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

За його словами, приватизація держпідприємств може відбуватися тоді, коли в Україні будуть сприятливі економічні умови і коли ціна на стратегічні підприємства буде гідною.

Парламентарій звернув увагу на те, що президент Порошенко не продає свій бізнес у Росії, бо під час війни за нього не виручити стільки, скільки він коштує насправді.

Водночас зараз на торги виставляють стратегічні державні підприємства, коли ціни на них найнижчі, вважає Сергій Євтушок.

Наприклад, Одеський припортовий завод, ціна якого знизилась у 10 разів.

«Не потрібно було штучно робити так, щоб Одеський припортовий завод був банкрутом, щоб у 10 разів знижувалась його ціна. Навпаки, треба було дати можливість цьому підприємству розвиватися. І як тільки буде сприятлива економічна ситуація в Україні, тоді давати можливість приватизувати його. Наразі державні підприємства будуть вкрадені за копійки», – переконаний політик.

Окрім того, депутат від «Батьківщини» зазначив, що інвестори наразі бояться заходити в Україну.

«Хто ж дасть за державні підприємства, які знаходяться в занепаді, нормальну ціну? До того ж інвестори бояться заходити в Україну з багатьох причин: корупція, зокрема в судах, війна на Донбасі. В інвесторів немає гарантій на доходи від наших підприємств», – підсумував Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова