Сергій Євтушок: Візит Федеріки Могеріні свідчить про те, що ЄС не втратив інтерес до України

Візит віце-президента Єврокомісії, верховного представника ЄС у закордонних справах і політиці безпеки Федеріки Могеріні до України свідчить про те, що ЄС ще не втратив інтерес до нашої держави.

Про це у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

Він зауважив, що віце-президент Єврокомісії не часто відвідувала Україну з робочим візитом.

«За останні 2,5 роки Федеріка Могеріні мала лише два візити до нашої держави. Але те, що вона приїхала, свідчить про увагу до України. Наші європейські партнери намагаються допомогти нам. Увага до нашої країни залишилась», – сказав політик.

За словами Сергія Євтушка, під час візиту віце-президент Єврокомісії чітко розставила головні меседжі – це боротьба з корупцією, яка має високий рівень в Україні, та в цьому контексті створення Антикорупційного суду, який має повністю відповідати рекомендаціям Венеційської комісії.

Як наголосив депутат від «Батьківщини», має бути створений Антикорупційний суд із врахуванням рекомендацій Венеційської комісії, а не кишеньковий суд, на який можна буде впливати.

«Ми багато мали заяв від Петра Порошенка про те, що нам не повинні нав’язувати політику ззовні. Але запит суспільства на створення такого суду, який не буде контролюватися владою, – дуже великий. І на цьому треба робити акценти», – наголосив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова