Валерій Дубіль: Провладні фальсифікації місцевих виборів 24 грудня вже стартували

Провладні фальсифікації виборів у новостворених громадах, які призначені на 24 грудня, вже стартували.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина», голова Чернігівської обласної парторганізації Валерій Дубіль.

За його словами, у Городнянській ОТГ на Чернігівщині міська виборча комісія поділила виборчі округи так, як їй зручно, а не так, як того вимагає Закон України:

«Одномандатний виборчий округ № 17 включає в себе дві сільські ради (Гніздищенська сільська рада та Моложавська сільська рада) – 526 виборців;

– Одномандатний виборчий округ № 20 включає в себе дві сільські ради (Кузничівська сільська рада та Хотівлянська сільська рада) – 438 виборців.

– Одномандатний виборчий округ № 21 включає в себе дві сільські ради (Мощенська сільська рада  та Сеньківська сільська рада) – 504 виборці».

Натомість інші сільські ради отримали по одномандатному виборчому округу, де від 200 до 300 виборців.

«Таким чином, там, де наш кандидат прохідний, влада об’єднала два округи. Тому що цю людину можуть не знати у сусідньому селі, де мешкає більше людей», – пояснює Валерій Дубіль.

Голова Чернігівської обласної парторганізації вважає такі дії нехтуванням Конституційних прав громадян.

«Влада забирає у людей можливість обирати своїх представників, свого населеного пункту, які будуть представляти їхні інтереси. Вона готова піти на все, щоб не допустити «Батьківщину» до керівних органів громад, бо бачить, як народ нас підтримує. Наші активісти подали до суду проти незаконного рішення міської виборчої комісії і виграли його. І це вкотре свідчить про те, якими ганебними і низькими методами діє влада», – наголосив він.

Валерій Дубіль запевнив, що Чернігівська обласна організація готова до будь-якого сценарію на прийдешніх виборах у новостворених громадах 24 грудня, і продовжить захищати право на демократію простих людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова