Валерій Дубіль: За президентською програмою «Сільська медицина» побудувано лише 3 амбулаторії з 500

За час реалізації програми президента Петра Порошенка «Сільська медицина» (будівництво амбулаторій та закупівля автомобілів для лікарів) із бюджету було виділено 5 млрд грн, при цьому повністю було побудовано лише 3 амбулаторії замість обіцяних 500.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль у своєму блозі у виданні «KиевVласть».

Він повідомив, що всього на ініційовану влітку минулого року владою програму розвитку сільської медицини планували за три роки (2017-2019 роках) витратити понад 14 млрд грн.

«За них повинні були побудувати 2528 нових амбулаторій, модернізувати 1864 існуючі амбулаторії, 13205 ФАПів та 476 ЦПМСД, а також зробити ще багато корисного для комплексного розвитку сільської медицини. До сьогодні грандіозні плани залишаються тільки на папері. Замість створення системи сільської медицини, влада побудувала лише декілька «годівничок» для окремих чиновників», – сказав політик.

Валерій Дубіль зауважив, що, зокрема, на 2017 рік на реалізацію програми виділено 4 млрд грн, однак при цьому ні однієї амбулаторії на ці кошти не побудували.

«Провал з реалізацією президентської програми був таким гучним, що президент влітку здійснив пряму підробку – під виглядом початку реалізації програми розвитку сільської медицини, він відкрив зовсім іншу амбулаторію, яку побудували за рахунок благодійної допомоги Франції. Потім дав пряме доручення до кінця цього року побудувати близько 500 сільських амбулаторій», – наголосив депутат від «Батьківщини».

За його словами, до завершення 2018 року замість будівництва 500 амбулаторій, було розпочато зведення всього 38 амбулаторій, а на кінець року повністю побудували лише 3.

«За 2017-2018 роки на програму «Сільська медицина» витратили 5 млрд грн. За них побудували тільки 3 амбулаторії!» – обурився парламентарій.

Валерій Дубіль переконаний, чинна влада довела, що вона не здатна провести реформи навіть коли є гроші.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова