Валерій Дубіль: МОЗ розкидається обіцянками, які не зможе виконати

Обіцянки, які роздає МОЗ щодо так званої медичної реформи, не відповідають бюджетним показникам.

Про це сьогодні заявив журналістам у кулуарах парламенту народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль.

За його словами, для того, щоб заробітна плата сімейного лікаря становила 18 тис. грн, бюджет на «первинку» має бути збільшений у 4 рази.

«МОЗ сипле обіцянками, які не зможе виконати. Для того, щоб забезпечити лікарів заробітними платами у 18 250 грн, як це прописали у законопроекті №6327, потрібно або звільнити 2 із 3 медпрацівників, або перевести їх на чверть ставки, або збирати гроші з пацієнтів», – пояснив Валерій Дубіль.

Він нагадав, що законопроект №6327 лежить на підписі спікера ВРУ і днями буде підписаний. Після цього, як наголосив депутат, залишиться остання інстанція, до якої можна апелювати, – це Президент України.

«Під законопроект №6327 немає належної фінансової бази. Для того, щоб сімейний лікар отримував стільки, стільки визначили у одній зі статей, субвенції у 13,2 млрд грн не те, що не вистачить, її потрібно мінімум у 4 рази більше. Тепер тільки президент зможе або розвіяти видимість реформи, або легітимізувати цю псевдореформу», – переконаний народний депутат від «Батьківщини».

Як вже заявила Юлія Тимошенко, «Батьківщина» голосувала проти афери уряду під назвою «медична реформа», адже вона є продовженням політики Гройсмана-Порошенка щодо знищення української нації.

Читайте також:
Валерій Дубіль: Уся правда про урядовий закон №6327

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова