Валерій Дубіль ініціював аудит діяльності МОЗ часів Уляни Супрун

За ініціативи заступника Голови партії «Батьківщина» Валерія Дубіля Рахункова палата та Державна аудиторська служба проведуть аудит діяльності Міністерства охорони здоров’я в період керівництва Уляни Супрун.

Про це політик написав на своїй особистій сторінці у Facebook.

«За моєю ініціативою комітет ВРУ вирішив підбити підсумки роботи колишньої влади – підтримали подану мною пропозицію ініціювати проведення аудиту МОЗу з липня 2016 до 29 серпня 2019 року», – зауважив Валерій Дубіль.

Нардеп розповів, що члени комітету з питань здоров’я нації на засіданні, 4 вересня, також обрали голів підкомітетів і склали план порятунку української медицини.

Так, повідомляє представник «Батьківщини, пріоритетом роботи комітету визначили доступність медичної допомоги, незалежно від статків людини та її місця проживання.

«Це те, за що я та фракція «Батьківщини» боролися ще у минулому скликанні. Не може бути здорової людини у суспільстві хворих людей, які б щеплення ти не робив і як би не слідкував за своїм здоров’ям! А невчасне лікування взагалі призводить до ускладнення хвороби, інвалідизації та смерті», – наголосив політик.

Валерій Дубіль нагадав, що доступність медичної допомоги стане однією з тем обговорення на сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Наша фракція – перша націлила свою законодавчу роботу у цьому напрямку і зараз є всі передумови, щоб інші депутати доєдналися до неї і нарешті зробили українську медицину доступною і якісною», – додав парламентарій.

Окрім того, він запропонував створити підкомітет Верховної Ради з питань технічного регулювання та стандартизації: «Без удосконалення системи галузевої стандартизації нам не вдасться провести зміни, не вдасться зробити так, щоб не було різниці між сільськими і міськими закладами охорони здоров’я, не вдасться зробити ліки і медпослуги однаково якісними. Над цими питаннями працюватиму як голова підкомітету».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова