Вадим Івченко: Уряд бездумно розкидається грошима, які мали б піти на захист та лікування людей 

У Кабміні вже винайшли «найкращі ліки» від коронавірусу та онкохвороб – кошти, які в бюджеті були виділені на ці цілі, урядом перерозподіляються на будівництво доріг.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко в ефірі телеканалу ZIK.

«Коли ми формували фонд КОВІД, були забрані кошти з освіти, з фонду ДФРР (розвитку), з вчителів, з субсидій та доріг. За ці гроші мали купити апарати ШВЛ, вирішити питання зі збільшенням ліжко-місць для хворих, проведення безкоштовних тестів, доплату медикам, тощо. Минуло понад пів року і зараз, під час другої хвилі пандемії, з’ясувалось, що жодної гривні не пішло на закупівлі апаратів для штучної вентиляції легень, обладнання та захисні костюми для лікарів закуповували на гроші меценатів і держорганів, ліжок хворим не вистачає, на безкоштовні тести не вистачає, на доплату медикам витягуємо кошти з місцевих бюджетів. Натомість за ці кошти активно будуємо дороги. На думку уряду – це «нові ліки» від вірусу?» – обурився народний депутат.

Парламентар також зауважив, що уряд забрав понад 100 мільйонів гривень з проєкту Міністерства охорони здоров’я, який передбачає покращення системи діагностики онкозахворювань, і передав їх на ремонт доріг у Львівській області, головного корпусу одного з львівських вишів, та розвиток шахти на Кіровоградщині.

«Межі цинізму нової влади годі й шукати. Свої дії вони пояснюють тим, що не змогли ці кошти використати протягом року. Невже простіше перерозподілити ці кошти знову ж таки на будівництво доріг, ніж знайти недофінансовані програми для онкохворих дітей? І чому люди, які відповідають за ці напрямки й допустили подібне, досі не покарані?» – зазначив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова