«Антикорупційний рух» запросив усі громадські організації з усіх регіонів країни для об’єднання в потужну громадсько-політичну ініціативу.
Про це заявив лідер «Антикорупційного руху» Валентин Наливайченко під час об’єднавчого з’їзду, який відбувся сьогодні у Києві.
«Перед громадянським суспільством стали очевидними політичні виклики, які можна вирішити тільки політичними методами», – сказав він.
На об’єднавчий з’їзд Валентина Наливайченка з’їхалося понад 800 учасників з усіх регіонів України та 150 громадських організацій.
«Ми громадський рух, але наші вимоги є політичними», – наголосив лідер ГО «Антикорупційний рух».
Він також закликав до єднання і заявив, що боротьба віднині переходить в громадсько-політичну площину.
«Так, ми підемо на вибори, але вони для нас не є самоціллю. Ми уже перейшли з громадської боротьби у громадсько-політичну. Майбутнє української політики – за об’єднаннями справжніх активістів. Майбутнє української держави твориться не в кабінетах адміністрацій, а серед людей, у громадському секторі!» – переконаний Наливайченко.
Лідер «Антикорупційного руху» також відзначив, що таке об’єднання – це «організація нового типу».
Валентин Наливайченко нагадав, що декілька тижнів тому про себе гучно заявило громадсько-політичне об’єднання, створене партією «Батьківщина» та «Антикорупційним рухом».
Він також закликав понад 150 громадських об’єднань та міжнародних партнерів, присутніх на форумі, об’єднуватися за таким самим принципом.
«Ми є відкритою суспільною спільнотою, яка ставить для себе політичну ціль і дію. Тож будемо об’єднуватися за принципом «ті, хто діє». Нас цікавить об’єднання з учасниками АТО, волонтерськими організаціями. Для нас об’єднання – це політична дія, платформа і розуміння, як можна діяти. Тим, хто рухається разом з нами, буде некомфортно у цій владі. Бо ця влада буде демонтована і перезавантажена. Тут ті, хто б’ється за свій будинок, своїх дітей свою Батьківщину. За справедливий суд, чесну поліцію, сильну армію», – пояснив лідер руху.
Серед завдань новоствореного об’єднання лідер руху назвав три складові: справедлива економіка, захист кожного українця та нульова толерантність до корупціонерів.