Валентин Наливайченко: Головне завдання депутатської діяльності – відповідальність перед людьми

Продовжую звітувати про свою роботу у Верховній Раді.

Земля, ринок праці, захист військовослужбовців, унеможливлення корупції під час оборонних держзакупівель – це далеко не повний перелік питань, над якими я працював у парламенті впродовж лютого цього року.

Під час розгляду земельного законопроєкту жорстко і послідовно відстоював свою незмінну позицію: земля повинна належати винятково громадянам України. Продаж землі можливий лише за результатами референдуму.

Щодо урядового законопроєкту про працю (№2708): наш комітет з євроінтеграції одностайно постановив, що цей проєкт закону не захищає працівників, а навпаки: звужує їхні права та соціальний захист.

Таку ж позицію під час зустрічі 26 лютого підтвердили і керівники Європейської конфедерації профспілок: реформи трудового законодавства, що нав’язуються урядом України, ідуть в розріз з міжнародними стандартами.

Наполягав і наполягатиму: заробітна плата має забезпечувати гідний життєвий рівень і самого працівника, і членів його сім’ї.

Це ж стосується і наших військових. Їхній соціальний захист, забезпечення житлом, вирішення інших болючих питань – серед моїх першочергових пріоритетів.

Окрім того, один із нових законопроєктів, співавтором якого я є, стосується посилення відповідальності за образу військовослужбовців.

Також підготував експертні висновки до другого читання законопроєктів «Про розвідку» (№ 2412); «Про Службу зовнішньої розвідки України» (№ 2414-д); «Про оборонні закупівлі» (№ 2398-д).

Відповідальність та підзвітність людям – саме так бачу свої депутатські обов’язки!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 2 березня 2020 року.

📌Продовжую звітувати про свою роботу у Верховній Раді.✅Земля, ринок праці, захист військовослужбовців, унеможливлення…

Gepostet von Валентин Наливайченко am Sonntag, 1. März 2020

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова