Валентин Наливайченко: Державні кошти потрібно спрямовувати на допомогу людям, а не на фінансування забаганок топчиновників

Видатки з державного бюджету потрібно спрямувати на медицину й соціальні програми, а привілеї топчиновників – скоротити.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Наш».

«Неодноразово наголошував, що треба скоротити витрати на чиновників. Припинити фінансування наглядових рад в державних підприємствах, бо це – п’явки на тілі економіки України», – зауважив народний депутат.

Валентин Наливайченко обурився, що теперішня влада так і не почала скорочувати фінансування своїх привілеїв.

«Усі захмарні зарплати урядовців, членів наглядових рад, керівників та заступників держкомпаній влада виплачує сама собі вже другий місяць карантину! У топчиновників ніякої надзвичайної ситуації: зарплата з доплатами 100, 200, 300 тисяч і більше, мерседеси та резиденції, охорона і водії – все як завжди…» – наголосив парламентар.

Валентин Наливайченко також закликав максимально спрямувати бюджетні гроші на боротьбу з коронавірусом.

«Розподілити кошти в бюджеті на медицину, на соціальні програми, на адресні щомісячні доплати пенсіонерам, багатодітним сім‘ям, людям з інвалідністю та людям, які втратили роботу через карантин! Усі мають розуміти, що в країні надзвичайна ситуація! І це не порожні слова. Це відповідальність влади перед людьми. Це зважені та продумані рішення», – резюмував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова