Валентин Наливайченко: Антинародний закон про розпродаж землі потрібно скасувати

За законопроєкт про розпродаж українських чорноземів голосували ті, хто має у своєму розпорядженні великі обсяги сільськогосподарської землі, а отже – конфлікт інтересів очевидний.

Про це завив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко у коментарі журналістам.

«Вже зараз ділки та земельні аферисти запровадили незаконні схеми, за якими переоформили державні землі на приватні підприємства. А власники цих підприємств і є співавторами сумнозвісного законопроєкту. Щоб ця корупційна оборудка не була легалізована законом, ми однозначно звернемося до Конституційного суду і будемо вимагати визнання законопроєкту про розпродаж землі неконституційним, а голосування за нього – незаконним», – наголосив парламентар.

Валентин Наливайченко зауважив, що зареєстрував проєкт постанови щодо скасування закону про розпродаж землі, за який під прикриттям коронавірусу проголосувала більшість депутатів на позачерговому засіданні Верховної Ради.

«Одна з найбільших загроз пандемії коронавірусу – це світова продовольча криза. Зараз змінилася ситуація в аграрному секторі: експорт української пшениці й кукурудзи за останні два тижні карантину збільшився на 30%! Тож, кому наша земля має приносити дохід? Кого мають рятувати родючі українські ґрунти, особливо зараз, під час пандемії? Відповідь очевидна: громадян України!» – резюмував Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, команда «Батьківщини» подала у Верховну Раду проєкти постанов щодо скасування закону про розпродаж землі

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова