«Батьківщина» закликає керівництво парламенту якнайшвидше розглянути постанови щодо скасування закону про ринок землі

Фракція «Батьківщина» вимагає від керівництва парламенту включити до порядку денного найближчого позачергового засідання та розглянути питання щодо скасування закону про продаж землі.

Після ухвалення закону про відкриття ринку землі, представники різних парламентських фракцій зареєстрували у Верховній Раді проєкти постанов щодо скасування закону № 2178-10, яким передбачається розпродаж українських сільськогосподарських земель. Зокрема, десять таких звернень направили депутати фракції «Батьківщина».

Автори проєктів постанов звертають увагу на те, що закон про ринок землі розглядався та був ухвалений з грубими порушеннями Регламенту, а сам документ суперечить інтересам держави та її громадян.

«Керівництво Верховної Ради зобов‘язане забезпечити розгляд всіх проєктів постанов про анулювання рішення щодо продажу землі найближчим часом, оскільки без їх розгляду спікер парламенту не має права підписувати сам закон та передавати його на підпис президенту», – наголосив один з авторів постанови, народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова