Вадим Івченко: Замість дбати про народ, влада влаштовує відволікаючі шоу

Через підвищення цін на газ можна прогнозувати соціальну напругу вже на початку зими. Але замість підвищення рівня життя, влада влаштовує відволікаючі політичні шоу.

Про це під час ефіру на телеканалі ZIK заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Влада вже повідомила, що ціна на газ підвищиться на 2 тисячі гривень і складатиме 8500 за кубометр. А це потягне за собою і зростання ціни на продукти харчування, і на транспортні та інші послуги», – пояснив парламентар.

Він також спрогнозував, що зростання долара, яке ми бачимо сьогодні, це тільки початок.

«Вже сьогодні почала зростати ціна на бензин. А наступним кроком, цілком імовірно, буде суттєве зростання курсу долара. Отже, можливе підвищення соціальної напруги вже до кінця року», – зауважив Івченко.

І саме на цьому, за його словами, потрібно було б зосереджувати свої зусилля нинішній владі, «а не влаштовувати різного роду відволікаючі шоу та політичні викриття чи посилювати тиск на опозиціонерів».

«Порошенко сьогодні розпочав тотальний тиск на різні політичні сили. Після 5 років його президентства ми прийшли до того, що всі люди, які мають ловити, саджати, судити — це все люди команди Порошенка, або займають свої пости за його згоди. Впевнений, що правоохоронним органам відомо, на яких схемах «сидить» той чи інший посадовець, де розкрадаються кошти, де відбуваються купівля-продаж за завищеними цінами — саме це і потрібно розслідувати! Збитки робляться мільярдні, а стрілки переводять на «цапа-відбувайла», – обурився Вадим Івченко.

Він також додав, що так званими викриттями команда Порошенка прагне відволікати увагу людей від важливих проблем та соціальних негараздів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова