Вадим Івченко: Закликаю владу дослухатись до українського народу в питанні розпродажу землі

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєкту щодо референдуму і подальшого його проведення щодо питання відкриття ринку землі. Саме український народ має визначити долю наших угідь.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Як можно без аграрних асоціацій, без врахування думки аграріїв збирати таємні комітети та ухвалювати рішення про дозвіл продажу української землі іноземцям? Соціологічні дослідження підтверджують, що люди проти ринку землі і готові прийти на референдум», – наголошує він.

Депутат нагадав, що сільськогосподарська земля займає 72% території України.

«Це наша з вами територія. Чи  хочемо ми годувати іноземця на нашій землі? А чим займатиметься українець? Він що, має виїхати, щоб не заважати? А українське село, як воно надалі виживатиме?», – обурився він.

Вадим Івченко зазначив, що сьогодні іноземці разом з агрохолдингами, в яких понад 90% іноземних інвестицій, обробляють 8 млн гектарів землі, а це понад 25% української території.

«А парламентська більшість натомість підтримує закони, якими дозволяє іноземцям мати переважне право перед українцями в придбанні сільськогосподарської землі», – прикро констатував парламентар.

Вадим Івченко закликав народних депутатів дослухатись до аграрних асоціацій, фермерських та сільськогосподарських об’єднань, які вийшли під стіни Верховної Ради, та не здавати національні інтереси, даючи право іноземцям купляти сільськогосподарську землю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова