Вадим Івченко: Система охорони здоров’я потребує докорінної реформи

Система охорони здоров’я потребує проведення докорінної реформи, проте ухвалювати відповідну реформу у запропонованому вигляді категорично неприпустимо.

Реформою забирають медичну субвенцію, акумулюють кошти у певні структури, і відповідна служба без тендерів розподілятиме кошти лікарням за актом виконаних робіт.

І сімейні лікарі повинні виконати певну роботу, за яку отримуватимуть кошти. Це означає – розподіл коштів у ручному режимі.

Сьогодні немає єдиного розуміння щодо того, як буде розвиватись первинна медицина, яку «планують частково виплачувати зі страхового фонду, а частково – з надання послуг».

Це буде таке собі комунальне підприємство, яке надаватиме послуги, і матиме прайс-лист, що суперечить Конституції щодо безкоштовної медицини.

85% людей значно втратять від проведення цієї реформи.

Зважаючи на те, що медична реформа вкрай потрібна, адже потрібно збільшити якості наданих медичних послуг населенню, фракція «Батьківщина» буде вивчати всі матеріали, документи і представлені розрахунки та пропонувати вичерпну власну аналітику щодо проведення реформування.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 8 червня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова