Вадим Івченко: Рада має підтримати дітей журналістів, які загинули або яким встановлена інвалідність

Верховна Рада має підтримати дітей журналістів, які загинули або яким встановлена інвалідність.

Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко заявив під час обговорення урядового законопроекту № 7537 та депутатів фракції «Батьківщина» 7537-1.

Він закликав парламентарів підтримати документ «Батьківщина», оскільки він є більш ґрунтовним.

«В урядовому законопроекті №7537 передбачено, що за рахунок бюджетних коштів буде здійснюватися оздоровлення та відпочинок дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність лише першої групи у зв’язку із виконанням професійних обов’язків. Натомість в законопроекті «Батьківщини» передбачено надання відповідних прав і інвалідам другої групи. Адже ці дві групи є найтяжчими для будь-якої людини, а тому пільги для дітей таких журналістів повинні бути однаковими», – зазначив він.

Також депутат нагадав, що для осіб з інвалідністю першої і другої груп затверджено на лютий мінімальний розмір пенсії завдяки антисоціальному закону про державний бюджет на 2018 рік.

«У  нашому законопроекті також визначаємо, що за рахунок бюджетних коштів здійснюється оздоровлення та відпочинок усіх дітей, одному із батьків яких встановлено інвалідність першої або другої групи, а також дітей самотніх матерів, що не передбачено в урядовому законопроекті. Адже такі діти потребують державної допомоги, особливо у сьогодні, у зв’язку із катастрофічним зниження рівня соціального захисту таких сімей», – наголосив Вадим Івченко.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», 4 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова