Вадим Івченко: Правоохоронні органи працюють під політичні замовлення

Вадим Івченко закликав Генпрокуратуру не брати участі у замовних політичних справах.

Про це народний депутат від «Батьківщини» зазначив у прямому ефірі «Українського радіо».

За його словами, правоохоронні органи, зокрема і Генеральна прокуратура, всі сили та засоби витрачають на політичні замовлення: пошук компромату на опозиційні партії та депутатів.

Натомість, випадки, які терміново потребують реагування, такі як вирубка лісів і рейдерство, роками не розслідуються, обурився політик.

«У нас є повна недовіра до Генерального прокурора та всієї правоохоронної системи. На нашу думку, вся ця система працює на політичні замовлення. Зі скількох депутатів вже знято недоторканність, але до сьогодні жодного з них не притягнуто до відповідальності. Де кримінальні справи на людей, які безпосередньо відповідають за збереження лісів? Де розслідування злочинів реєстраторів та чиновників Мін’юсту, причетних до рейдерства?» – задається питанням Вадим Івченко.

Він наголосив на необхідності скасувати недоторканність, але не лише з депутатів.

«Коли ми говорили про судову реформу, ми також обговорювали питання скасування інституту імунітету суддів. Але його передали у відання Вищої ради правосуддя, і саме вона вирішуватиме знімати або не знімати недоторканність з судді. Я вже не кажу про недоторканність президента. Навіть Національне антикорупційне бюро не може відкрити справу на президента. Вважаю, що до зняття недоторканності потрібно підходити системно», – сказав Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова