Вадим Івченко підсумував результати роботи восьмої сесії парламенту

Народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко підсумував результати роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Так, за його словами, серед позитивних моментів – ухвалення законів, які змінюють структуру керування Міністерством оборони України, закони про Нацбезпеку, вирішення проблемних питань в аграрному секторі, зміни до Податкового кодексу.

«Серед негативних моментів – повна відсутність розгляду соціальних законопроектів», – зауважив політик.

На думку народного депутата від «Батьківщини», у цій ситуації явно простежується політика уряду.

«Політика уряду направлена виключно на заробляння коштів до бюджету та намаганням зібрати з підприємців більше податків. І це замість того, щоб надати допомогу незахищеним верствам населення у складний період і створити нові робочі місця! Хоча головна функція держави — допомога людям», – нагадав Вадим Івченко.

Окрім того, парламентарій висловив свої очікування щодо нового політичного сезону.

«Наступної дев’ятої сесії парламенту очікуємо збільшення політичних течій. Розпочинається передвиборчі перегони і кожен намагатиметься проштовхнути закони, які обіцяли виборцям. Також думаю, буде багато кадрових призначень, щоб задовольнити певні групи впливу, зокрема і фінансово-промислові. Це потрібно для того, щоб об’єднати їхні ресурси навколо певних кандидатів. І цим точно користуватиметься президент, оскільки він зараз має адміністративну можливість формувати різні гілки влади», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова