Вадим Івченко: Держбюджет-2018 не покращить соціально-економічне становище українців

Державний бюджет на 2018 рік не передбачає покращення соціально-економічного становища українців.

Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко повідомив під час зустрічі з мешканцями с. Михайлівка та Ребедайлівка Кам’янського району (Черкащина).

«Якщо у бюджеті на 2018 рік видатки на субсидії для оплати ЖКП збільшено на 7 млрд грн, то чи так добре живеться людям? Ці цифри свідчать про те, що у нас стає більше бідних людей. Окрім того, з 2014 року долар зріс втричі, а курс долара у бюджеті закладено на рівні 30 грн. Натомість витрати на соціальні допомоги залишилися ті ж самі. Не індексують допомогу у зв’язку із втратою годувальника, по догляду за дитиною тощо», – розповів він.

За словами політика, наступного року також погіршиться становище пенсіонерів, адже в Державному бюджеті на 2018 рік не закладено автоматичну індексацію пенсій, як це відбувалося, починаючи з 1996 року.

«Люди, які виходитимуть на пенсію з наступного року, отримуватимуть меншу пенсію, бо коефіцієнт знижено з 1,35 до 1. Тобто ті, хто вийшов на пенсію до Нового року, отримають пенсію з коефіцієнтом 1,35, а ті, хто вийде після, – з коефіцієнтом 1», – зауважив народний депутат.

Політик запевнив: «Батьківщина» докладатиме максимум зусиль, аби змінити цю пенсійну реформу, бо «не можна так знущатися над людьми».

Окрім того, народний депутат наголосив, що в Держбюджеті-2018 значно урізали витрати на соціальну сферу та медичне обслуговування населення, оскільки частину фінансових повноважень переклали на місцеві бюджети.

Насамкінець Вадим Івченко нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко не голосувала за Бюджет-2018, оскільки він фактично руйнує країну, а всі його показники спрямовані на погіршення життя людей.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова