Вадим Івченко: Бюджет на 2020 рік – це пріоритети нової влади

Проєкт Державного бюджету на 2020 рік — це не лише макропоказники, це філософія, пріоритети, які ставить перед собою уряд та президент.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

Він обурився тому, що у відповідному документі поза увагою держави опинились освіта, медицина, децентралізація.

«За всіма цими напрямкам в бюджеті тотальне недофінансування. Освітянам недодають майже 30 мільярдів, мала Академія Наук — залишилась поза увагою держави. Зменшено субсидії, сумарно 800 тис. домогосподарств її не отримають у 2020 році. Натомість на 3,4% збільшилось видатки на судову адміністрацію, на 3,6% на Офіс президента, підвищені видатки на РНБО, ДБР, на правоохоронні структури тощо», – зауважив політик.

Окрім того, додав Вадим Івченко, влада пропонує продати землю, а через ухвалений закон про довірчу власність будуть забирати майно та підприємства без судових рішень.

«Отже, це або недоопрацювання нового уряду, або вже можна казати про філософію нової влади. Після оприлюднення цього бюджету не зрозуміло, що саме змінилось після виборів президента», – риторично зауважив представник «Батьківщини».

Народний депутат зазначив, що політична сила Юлії Тимошенко запропонувала повернути цей документ для доопрацювання.

«Краще почекати на якісний і сильний документ з новою філософією для України, українців та українських підприємців», – підкреслив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова